Slogi bod na gostovanju

VALJEVO –  U utakmici 4. kola srpske lige Zapad, fudbaleri Sloge odigrali su nerešeno 2 : 2, na gostovanju u Valjevu protiv domaće ekipe Budućnost Krušik 2014.

Strelci za tim iz Požege bili su Marko Kilibarda u 49. i Bojan Gajić u 66. minutu utakmice.

Fudbaleri Sloge na gostovanju u Valjevu

Bila je ovo jako teška, i vrlo bitna, utakmica za ekipu Sloge, nakon koje su ostali neporaženi, što je i najvažnije, posle serije od dva vezana gostovanja. Valjevci su nakon prvih 45 minuta imali minimalnu prednost od 1 : 0 pogotkom Drakulića, ali su Požežani vrlo brzo, u nastavku susreta, preokrenuli rezultat na 1 : 2. Nedugo zatim fudbaler domaćih Drakulić, svojim drugim pogotkom uspeva da još jednom savlada Glintića i da tako spase svoj tim od poraza.

Nakon odigranog 4. kola Požežani imaju 6 bodova. Narednog vikenda Sloga će, na svom terenu, ugostiti imenjaka Slogu iz Kraljeva.