Poraz Zlatibora u KUP-u protiv Crvene Zvezde (VIDEO)

BEOGRAD – Fudbaleri Crvene zvezde savladali su na svom stadionu Zlatibor sa 4:2 (0:1), u poslednjoj utakmici šesnaestine finala Kup-a Srbije.

U odloženoj utakmici 1/16 finala KUP-a Srbije fudbaleri Zlatibora su bili veoma blizu da eliminišu najtofejniji srpski klub, Crvenu zvezdu. Čajetinci su na stadionu „Rajko Mitić“ vodili a 0:2, ali su na kraju poraženi sa 4:2.

Zlatibor je golom Janjića u 31. minutu rešio prvo poluvreme u svoju korist. Miloradović je u 56. duplirao vođstvo ekipe Zorana Njeguša i najavio veliko iznenađenje na stadionu „Rajko Mitić“.

Međutim, crveno-beli su veoma brzo došli do poravnanja u 71. minutu Ivanić je smanjio, a samo dva minuta kasnije Vukanović je izjednačio.

Do potpunog preokreta Zvezda je došla sa još dva brza pogotka Pankov je bio strelac u 84, a u 86. minutu Radulović je ugasio i poslednju nadu timu iz Čajetine da bi mogao doći do verovatno najveće pobede u istoriji kluba.