Pobeda fudbalera Zlatibora (VIDEO)

ZLATIBOR – U 5. kolu Prve lige Srbije fudbaleri Zlatibora savladali ekipu Železničara rezultatom 2:0.

Vodeći pogodak za domaće postiže Đorđe Ivković u 43. minutu. Drugi pogodak je majstorija Dragoljuba Radomana u 85. minutu, za prva tri boda na „Švajcariji“.

Bio je ovo još jedan fudbalski duel, u kom je dominirala gostujuća ekipa i stvarala šanse. Slaba realizacija u napadu fudbalera Železničara i greške odbrane, doprinele su da Zlatibor iz dva šuta na gol ostvari značajnu pobedu koja će mu mnogo značiti u nastavku takmičenja.

„Ne znam više ni šta da kažem. Ovako nešto dešava mi se po prvi put u karijeri. Uradili smo sve što jedan tim treba da uradi, ali šta to vredi kada smo ponovo poraženi. Moramo da pronađemo rešenje za izlazak iz ove rezultatske krize – rekao je šef struke Dragan Aničić.

Sa druge strane po rečima Milana Radulovića pomoćnog trenera Zlatibora „utakmica uopšte nije bila laka i ako rezultat pokazuje drugačije. Ekipa Železničara ima dosta supeligaških igrača ali smo došli do pobede odnosom prema igri i željom da u ovom meču zabeležimo pobedu“.

Narednu utakmicu fudbaleri Zlatibora igraju protiv Kabela u Novom Sadu.