Novi poraz Javor na domaćem terenu (VIDEO)

IVANJICA – U okviru 13. kola Super lige Srbije, rezultatom 2:0 Voždovac savladao Javor Matis i došao do sedmog trijumfa u šampionatu.

Dve ekipe su odigrali zanimljivu utakmicu, u kojoj su na kraju viđena i dva crvena kartona.

Povela je ekipa Nikole Puače u 32. minutu, a strelac je bio Marko Mijailović.

Međutim, tek u 82. minutu „Zmajevi“ su uspeli da definitivno otklone sumnje ko je pobednik u ovom duelu – gol je postigao Miloš Pantović.

Međutim, odmah posle pogotka Pantović dobija crveni karton jer je njegovu proslavu pogotka sudija Ostraćanin protumačio kao provokaciju.
U petom minutu sudijske nadoknade i Javor je ostao sa desetoricom na terenu – drugi žuti „zaradio“ je Milan Obradović.

Posle pobede Voždovac je peti na tabeli sa 23 osvojena boda, dok Javor ima 12 i ne zna za trijumf od osmog avgusta. U međuvremenu su izgubili sedam od osam superligaških okršaja.

U narednoj rundi Voždovac devetog oktobra kao domaćin igra protiv vicešampiona Partizana, a Javor će istog dana gostovati Čukaričkom.

Izvor: N1/ZooMUE