Derbi pripao Slobodi (VIDEO)

UŽICE – U komšiskom derbiju 11. kola Srpske lige Zapad, fudbaleri Slobode savladali Slogu iz Požege 3:2.

Utakmica sa dva različita poluvremena u igri. Domaći fudbaleri Sloboda posle boda iz Milanovca želeli su pobedu pred svojom malobrojnom publikom.

Preokret golovima  Gajića

Gostujući fudbaleri dobro otvaraju meč. Na asistenciju Plazinića, Ristić u 16. minutu postiže pogodak. Sa ovim rezultatom odlazi se na poluvreme.

U nastavku meča Glišović u 58. posle greške golmana Sloge poravnava rezultat na 1:1.

Nije se dugo čekalo na gol gostiju, koji ponovo preko Ristića dolaze do prednosti 1:2.

A onda nastupa Gajić koji sa dva pogotka u 86. i 89. minutu, donosi preokret i radost domaćinu za konačnih 3:2.

Tri boda za fudbalere Slobode

Posle ove pobede Sloboda zauzima poziciju devet na tabeli Srpske lige Zapad sa osvojenih 17. bodova.

U narednom 12. kolu fudbaleri GFK Slobode dočekuju ekipu Budućnosti iz Arilja, dok Sloga na svom terenu igra sa Realom.