„Francusko-srpsko veče“ u GKC-u u četvrtak
UŽICE – U organizaciji „Ekonomske škole“, „Umetničke škole“ i Muzičke škole „Vojislav Lale Stefanović“ u četvrtak će se u „Gradskom kulturnom centru“ održati „Francusko-srpsko veče“. Gosti manifestacije biće učenici Srednje škole ‘’Žan – Batist...







