Sloboda bolja od Trepče (VIDEO)

UŽICE – U 28. kolu Srpske lige Zapad GFK Sloboda savladala Trepču na Gradskom stadionu u Užicu 4:3.

Trepča je gostovala u Užicu nakon 35 godina i pokazala se kao dobra i čvrsta ekipa.

Sloboda odlično otvara utakmicu u 21. minut Glišović pronalazi Gajića koji odigrava povratnu loptu na Nešovića koga ruše u šesnestercu a sudija Šišmanović pokazuje na belu tačku. Dejan Đorđević je siguran sa bele tačke za 1:0.

U 37. minutu Mirković se sjajno snalazi u kaznenom prostoru Slobode i poravnava na 1:1.

U 54. minutu nakon neuspele ofsajd zamke Trepča dolazi do vođstva 1:2.

Nije se dugo čekalo na izjednačenje. U 60. minutu Đorđević koristi poklon golmana gostiju Melentijevića i poravnava na 2:2 i postiže svoj 13. gol u sezoni.

Igrao se 66. minut, Glišović sjajno pronalazi Stamenića koji odlično odlično reaguje i dovodi Slobodu u prednost 3:2.

U 73. minutu Marjanović i Milanović greše na sredini terena što koriste centarfor Trepče Mihajlović i dovodi do još jednog izjednačenja 3:3.

Konačnih 4:3 u 89. minutu donosi Stamenić koji pogađa mrežu Trepče.

U narednom 29. kolu GFK Sloboda gostuje Sušici.