Poraz GFK Slobode na gostovanju (VIDEO)

KRUŠEVAC – Fudbaleri GFK Slobode u 9. kolu Prve lige Srbije na stadionu “Mladost” u Kruševcu poraženi od ekipe Trajala rezultatom 2:1.

Od samog početka utakmice domaći su krenuli na sve ili ništa. Gosti iz Užica igrali su dobro u prvom poluvremenu ali fudbaleri Trajala postižu dve pogotka.

Prvi gol postigao je Golubović na samom početku meča, već u 6. minutu, a posle pola sata igre domaći fudbaleri vode 2:0, gol je postigao Stojanović.

Užičani su krenuli agilnije u drugom delu, jer više nisu imali šta da izgube. Uspeli su da u 61. minutu smanje prednost, golom Ristića, i to je bilo sve.

„Gumari“ su ostvarili treću pobedu u prvenstvu, prvu sa novim trenerom Milanom Nikolićem i sada imaju deset bodova.

U narednom 10. kolu fudbaleri GFK Slobode dočekuju ekipu Jedinstava sa Uba.