Pobeda Slobode u Arilju

UŽICE – U odloženoj utakmici 27. kola Srpske lige Zapad fudbaleri Slobode su kao gosti savladali ariljsku Budućnost sa 3:2.

Početak meča nije nagoveštavao ovakav rasplet. Domaći sastav je već u 1. minutu poveo golom Jovanovića, da bi samo pet minuta kasnije Đorđević duplirao vođstvo. Bojan Gajić je u 11. minutu smanjio zaostatak svoje ekipe, da bi potom
u 68. doneo Slobodi izjednačenje.

Pobedonosni gol za Užičane postigao je Rade Glišović u sudijskoj nadoknadi, donevši svom timu pobedu koja ih ostavlja u igri za prvo mesto i plasman u viši rang.

Do kraja sezone preostala su još tri kola. Sloboda i požeška Sloga su izjednačene na vodećoj poziciji, sa po 56 bodova. Užičani će u sredu od 19 časova dočekati Rađevac, dok će Sloga dočekati Budućnost.