Goleada na meču Javor Matisa i Inđije (VIDEO)

INĐIJA – U uvodnom meču 6. kola Superlige Srbije Inđija i Javor Matis prikazali odličnu igru, a posle dosta uzbuđenja i preokreta domaćin je trijumfovao 3:2 (1:0).

Utakmica je bila veoma uzbudljiva, i ništa posle prvih 45 minuta nije nagoveštavalo pravi vatromet golova. Počelo je golom Koste Aleksića  već posle osam minuta igre.

Početkom drugog dela Inđija je povećala na 2:0 pogotkom Srđana Dimitrova.

Izgledalo je tada da Javor nema šta da traži, i da će tim Bratislava Živkovića lako stići do bodova, ali je Javor nije predao.

Ivanjičani su u razmaku od samo sedam minuta golovima Luke Lukovića u 67. i Marka Jevtića u 75. minutu, poravnali rezultat ali je slavlje gostiju kratko trajalo.

Nebojša Bastajić je u 82. minutu doneo još jedno vođstvo Inđiji, ispostaviće se kasnije i pobedu.

Javor je ovim porazom prekinuo pobednički niz, a meč je završio i sa igračem manje zbog isključenja Nenada Sevića u nadoknadi vremena.

Javor Matis posle reprezentativne pauze dočekuje Vojvodinu, u 7. kolu Super lige Srbije 12. septembra.