Fudbalski „siromašno“ između Slobode i Jedinstva (VIDEO)

UŽICE – U 10. kolu Prve lige Srbije podela bodova na stadionu Radomir Antić, GFK Sloboda-Jedinstvo Ub 0:0.

Malo toga je viđeno u večerašnjem duelu novajlija u prvoligaškoj konkurenciji. Prilika pred oba gola mogu se izbrojati na prste jedne ruke a onih izglednijih nije ni bilo.

Najveće uzbuđenje u prvom poluvremenu viđeno je u 30. minutu. Nakon prodora i centaršuta Miličića po desnoj strani, Jeremić sa peterca pogađa stativu.

U nastavku meča domaći fudbaleri ulaze nešto agilnije, težište igre je na polovini gostiju sa Uba. Prvi preti Rašković udarcem sa 18 metara a lopta ide preko prečke, golmana Jovanovića.

Igra se odvija između dva šesnesterca ali bez konkretnih prilika za gol.

Treneri obe ekipe pokušavaju izmenama ali ni to ne donosi promenu rezultata, tako da malobrojna publika odlazi nezadovoljna viđenim na terenu.

U narednom 11. kolu fudbaleri GFK Slobode gostuju lideru Prve lige Srbije, ekipi RFK Grafičar.