Fudbaleri GFK Slobode poraženi od Mornara (VIDEO)

BAR – U duelu raspoloženih rivala pobeda je pripala domaćoj ekipi Mornara 3:1 ali krajnji rezultat ne odražava pravi odnos snaga na terenu.

Sloboda je pokazala veoma dobru igru, sa dosta tempa i kreativnosti u napadu.

Duel Slobodinog fudbalera Vučkovića

Domaći su poveli sredinom prvog dela kada je posle dodavanja Počeka, centarfor domaćih Bulatović sa 7-8 metara savladao Đokovića. Sloboda vrlo brzo dolazi do izjednačenja. Posle kornera štoper Mornara je povukao Gajića a sudija pokazao na belu tačku. Najbolji strelac ekipe je bio siguran sa 11 metara 1:1. Nekoliko minuta kasnije najlepši momenat u prvom delu kada je Filipović tukao sa nekih 25 metara a golman domaćih iz samih raklji „izvukao“ loptu u korner.

Drugi deo počinje u istom, borbenom, ritmu. Sloboda igra veoma dobro od 50 do 65 minuta kada dva puta pogađa okvir gola. Prvo Nešović šutem sa 15 metara pogađa prečku posle odličnog dodavanja danas izvarednog Stamenića. Nekoliko minuta kasnije nova „bomba“ Filipovića koja ponovo završava na prečki golmana domaćih.

Mornar dolazi ponovo do vođstva,odlična akcija napadača domaćih Buškovića za 2:1. Treći gol domaćih došao je posle jako šuta kapitena Vukmarkovića a čini se da je Simić morao bolje da reaguje. Poslednjih 20 minuta šansu su dobili i gotovo svi preostali igrači koji su na pripremama Slobode.

Sloboda već danas igra protiv Grblja na terenu u Radanovićima.