Zlatibor poražen na Švajcariji

ZLATIBOR – Zlatibor-Budućnost Krušik 1:2, strelci: Arsić u 38. za Zlatibor a Janković u 30. i Gentić u 32. za Budućnost Krušik.

zlatibor- buducnost1U utakmici punoj uzbuđenja, nervoze i sudijskih grešaka na štetu domaćina, Valjevci su iz dva šuta u okvir gola , za dva minuta postigli dva gola i došli do pobede.
Božović i Hamzić propustili su dve izgledne prilike da dovedu Zlatibor u vođstvo a kazna je stigla u 30. minutu kada je Janković realizovao jedanaesterac, posle prekršaja Jašića nad Ilićem. Samo dva minuta kasnije, Gentić je odlično reagovao na ubacivanje Raševića i uvećao prednost.Zlatibor je smanjio u 38. minutu golom Arsića , posle lepog udarca glavom sa osam metara.
Domaćin je imao inicijativu i stalno je pretio ali nije bilo mirnoće u završnici.Sudija Matić iz Loznice isključio je Anđelkovića u 65 . minutu iako je igrač Zlatibora prvi bio fauliran.Direktan crveni karton dobio je i Mršević zbog prigovora.U nadoknadi vremena Avdić je oboren u šesnaestercu gostiju ali je sudija ostao nem što je izazvalo velike proteste publike .
Čajetinci u 5. kolu Srpske lige grupa Zapad gostuju u Ljubiću, ekipi Poleta.

Na stadionu Švajcarija, pred 600 gledalaca, utakmicu vodio sudija Miroslav Matić iz Loznice.

Za Zlatibor nastupili: Golubović, Jašić , Mršević, Anđelković, Bradonjić(Kostadinović), Stanić, Arsić (Pavlović), Lakićević, Božović (Avdić), Đakovac, Hamzić.
Ekipa Budućnost Krušik je igrala u sastavu: Vojisavljević, Kosić, Pavlović, Soldatović, Gentić, Mladenović, Ristić (Isidorović), Janković, Ilić (Prijović), Rašević, Obadović(Popović).