Tri medalje za užičke atlatečire u Kraljevu

KRALJEVO – Atletičari „Mladosti“ iz Užica osvojili su tri medalje u Finalu Kupa Srbije za seniore-ke, u atletici, koje je proteklog vikenda održano u Kraljevu.

Stefan Tovilović osvojio je dve srebrne medalje u trkama na 3.000m i 5000m, dok je Bojan Stanišić zauzeo treće mesto u trci na 1500m.

AK Mladost trka Kraljevo

U trci na 800 m, Milan Todorović, koji je nedavo postao studentski prvak SAD , osvojio je šesto mesto. On je imao veliku želju da nastupi za svoj klub na finalu kupa, ali je istog dana doleteo iz Čikaga, i zbog vremenske razlike i nedovoljne aklimatizacije nije mogao bolje.

Ovi rezultati ohrabruju pred MOSI igre koje će se od 5.do 9. jula održati na Kolašinu, a iduće godine u Užicu.