Šekularac predvodio Zlatibor do još jednog ubedljivog trijumfa

ČAJETINA – Zlatibor-Polet 102:70(35:09, 20:21, 25:22, 22:18).U sportskoj dvorana u Čajetini pred 350 gledalaca meč su sudili Arsić i Dulović iz Čačaka.

Za Zlatibor su nastupili Tmušić 11,Pavlović 13(2 trojke), Brašanac 15, Šekularac 24(3 trojke),Dragović,Pantović,Majstorović 11(2 trojke), Dabić, Smolović 10, Bogdanović 9, Stamatović,Mićević 9(1 trojka)
Dok su gosti igrali u sastavu Premović 13, Habuš 20, Čolović, Gladanac 3, Rakić 2, Vasiljević,Gambiroža 8, Lović 2, Martinović 3, Erac 8, Glišović 10, Đekić 1

Furioznom prvom četvrtinom košarkaši Zlatibora rešili su utakmicu već posle 10 minuta.Pavlović i briljantni Šekularac otvorili su susret trojkama i prednost Zlatibora je rasla a gosti nisu mogli ništa da pogode.Četiri minuta do kraja prvog perioda na semaforu je bilo:23:0!Tek tada Polet je postigao prve poene.Gledaoci su uživali u izuzetno efikasnoj i atraktivnoj igri.Čak 35 poena ubacio je Zlatibor a primio samo 9 i pobednik je bio rešen.U drugom periodu gosti su zonom uspeli da malo smanje prednost a kod domaćina bila je prisutna i opuštenost u igri.

U nastavku je Šekularac imao svoj šou a šut za tri poena nije išao Zlatiboru,tako da su gosti uspeli da poprave utisak, ali nisu mogli da izbegnu ubrdljiv poraz.Zakucavanja Smolovića i Tmušića bila su najbolji potezi u poslednjem periodu i izmamili su aplauze svih u dvorani.Svi igrači Zlatibora dobili su priliku i evidentno je da ekipa konstantno podiže formu i u finiš prvog dela prvenstva ulazi potpuno spremna za sve izazove.

Već u sredu u Čajetinu stiže ekipa Radničkog iz Kragujevca da bi se odigrao odloženi meč 7. kola.