Podela bodova

UŽICE – U 20. kolu Srpske lige zapad fudbaleri Slobode odigrali nerešeno sa Smederevom 1:1. Sloboda je do boda dosla u 89. minutu golom Sergeja Stamenića.

Prvo poluvreme je obelezila blaga terenska inicijativa Slobode u kojoj nije bilo izglednih prilika ni na jednoj strani.

U 52. minutu gosti preko Ranđića dolaze do prednosti.

U 56. minutu igrac gostiju Maksimović kao poslednji igrač odbrane ruši Gajića a sudija Vučićević ga opravdano isključuje. Od tog momenta Sloboda napada, stvara prilike ali bez uspeha.

Onda je u 89. minutu Stamenić odličnim šutem doneo izjednačenje 1:1. Sloboda je u 93. minutu mogla i do sva tri boda ali je golman gostiju sjajno odbranio šut Cvetića.

U narednom21. kolo Sloboda gostuje u Lajkovcu ekipi Železničara.