Fudbalera Zlatibora poraženi od Timoka (VIDEO)

ZLATIBOR – Fudbaleri Zlatibora u 1. kolu Prve lige Srbije poraženi na svom terenu 0:1 od novajlije u ligi ekipe Timoka iz Zaječara.

Ekipa Zlatibora je počela novu sezonu porazom od gostiju iz Zaječara. Jedini pogodak za gost postigao je Ivan Dragićević u 43. minutu sa penala.

Pokušali su igrači Zlatibora u nastavku da dođu do izjednačenja, ali su se izabranici trenera Rajčića odbranili. Najpre zbog prigovora šef stručnog štaba Zlatibora Predrag Ristanović mora da napusti teren u 84. minutu. Na kraju meča malo više nervoze, pa je sudija Pančić dodelio i dva crvena kartona. U 88. isključeni su fudbaler Zlatibora Đorđe Ivković i gostujući igrač Igor Pantić.

U narednom 2. kolu Prve lige Srbije Zlatibor gostuje u Beogradu ekipi IMT.