Poraz od Inđije u Užicu (VIDEO)

UŽICE – U poslednjoj utakmici 29. kola Prve lige Srbije odigranoj na Gradskom stadionu, Inđija pobedila Slobodu 0:2.

Fudbaleri Slobode poraženi su sa 0:2 od trećeplasirane Inđije, golovima Bađija u 3. minutu i Rogača sa bele tačke u 83. minutu.

Nije mnogo toga lepog viđeno danas na ‘Gradskom stadionu’, ali su gosti ipak na kraju došli do zasluženog trijumfa. Nakon prodora po levoj strani  Ivančević je poslao loptu u protivnički šesnaesterac i tamo „pogodio“ Bađija koji  volej udarcem loptu šalje  pod prečku nemoćnog Cvijovića.

Nakon toga uselio je nešto mirniji period utakmice i bez većeh šansi, a gosti su pobedu ‘overili’ u finišu utakmice. Nakon starta nad Banjcem glavni sudija je pokazao na belu tačku, a sa jedanaest metara precizan je, Ivan Rogač.

U  30. kolu Prve lige Srbije u nedelju od 16 sati, Sloboda gostuje u Čačku ekipi Borca.