Voždovac pao u Lučanima (VIDEO)

LUČANI – U 21. kola Linglong Superlige Srbije, fudbaleri Mladosti savladali su Voždovac u Lučanima rezultatom 2:1.

Prvo poluvreme meča u Lučanima nije donelo previše uzbuđenja. Jedinu ozbiljniju šansu imao je 16-godišnji napadač Voždovca Dragan Stoisavljević, ali je njegov udarac glavom za malo bio neprecizan.

Monotonost prvog dela igre trajala je sve do 39. minuta kada je čuvar mreže Zmajeva Marko Ilić skrivio jedanaesterac. Da Mladost ode na odmor sa golom prednosti pobrinuo se  iskusni Vladimir Radivojević koji je bio precizan sa penala.

Domaćin je prednost duplirao već u drugom minutu nastavka preko Eliomara, što je bio znak da trener gostiju Radomir Koković mora nešto da menja.

Debitantske minute upisali su početkom drugog poluvremena Nemanja Pejčinović i njegov imenjak Vučić, zvučna pojačanja Voždovca u zimskom prelaznom roku. Vučiću je trebalo desetak minuta da upiše prvenac u dresu Voždovca.

Usledila je totalna inicijativa beogradskog tima, ali je sve pokušaje gostiju zaustavio Zlatko Zečević i svom timu doneo vrlo bitna tri boda kojima se Mladost približila plef-ofu.

Izvor: Mozzartsport/ZooMUE