Vlada ukinula naplatu ulaska u Nacionalni park Tara za vozila iz Užica i Bajine Bašte

TARA – Vlada Srbije donela je odluku da se ukine naplata taksi prilikom ulaska u Nacionalni park Tara za vozila sa registarskim oznakama Užica i Bajine Bašte na sednici održanoj na Tari, u hotelu „Omorika“, kojom je predsedavao premijer Đuro Macut.

Javno preduzeće Nacionalni park Tara je saopštilo da će se naknada naplaćivati za motorna vozila na ulaznim kapijama u Perućcu i na Kaluđerskim Barama.

Navodi se da se ova naknada naplaćuje u skladu sa Zakonom o naknadama za korišćenje javnih dobara, odnosno Odlukom o naknadama za korišćenje zaštićenog područja Nacionalni park Tara.

RTS

You may also like...

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.