Više škola u Srbiji evakuisano zbog dojave o postavljenim bombama
UŽICE – U više škola na teritoriji Srbije stigle su dojave o postavljenim bombama.
Dojave su stigle elektonskom poštom, a najveći broj njih upućen je školama u Užicu.
Nastava je prekinuta, učenici su evakuisani, a u policiji kažu da je u toku kontrolno-tehnički pregled školskih objekata.
Kako se saznaje, školama kojma su stigle dojave upućen je imejl sa identičnim sadržajem.
Dojave o postavljenim bombama stigle su u više škola na teritoriji Beograda, Zaječara, Šapca, u školama Podunavskog okruga, Sremskoj Mitrovici, Novom Pazaru, Sjenici, Tutinu, Leskovcu.
RTS / OZONPRESS







