Ubedljiv poraz (VIDEO)

UŽICE – U 4. kolu Linglong Super lige Srbije fudbaleri Zlatibora poraženi sa 1:5 od Čukaričkog, na „Gradskom stadionu“ u Užicu. Fudbalerima iz Čajetine je to bio četvrti poraz u nizu.

Utakmica je počela pogotkom Ostojić je već u 4. minutu. Samo tri minuta kasnije Ndiaue je posle greške golmana Stailkovića duplirao prednost, da bi Stefan Vukić u 8. minutu vratio nadu svom timu, ali sa rezultatom (1:2) otišlo se na pauzu.

Međutim, gosti sa Banovog brda su početkom drugog poluvremena sa dva brza gola osigurali trijumf na ovom meču. Eze Okeuje postigao je pogodak već na startu nastavka, da bi Docić zatresao mrežu iz penala u 54. minutu.

Pogodak za „brđane“ i konačan rezultat u sudijskoj nadoknadi postavio je Stefan Kovač.

Utakmica Zlatibor-Čukarički 1:5

U narednom 5. kolu Zlatibor gostuje Voždovcu.