U okrugu još 25 osoba inificiranih kovidom

ZLATIBORSKI OKRUG – Prema novom izveštaju Zavoda za javno zdravlje Užice, u okrugu je registrovano još 25 lica inficiranih kovidom.

U Užicu je 13 novozaraženih, u Priboju šest, a u Bajinoj Bašti, Kosjeriću, Novoj Varoši, Požegi, Prijepolju i Sjenici po jedan.

You may also like...

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.