U bolnicama 309 kovid pacijenata

ZLATIBORSKI OKRUG – U bolnicama u Zlatiborskom okrugu ukupno je hospitalizovano 309 kovid pacijenta. Na respiratorima je devet osoba, a tokom prethodnog dana 34 osobe su otpuštene iz bolnica.

U Užičkoj Opštoj bolnici je 68 kovid pacijenata, a u Kovid bolnici 119. U Požegi je 36 hospitalizovanih, u Priboju 30, a u Prijepolju i Novoj Varoši po 28.

Prema podacima Zdravstvenog centra Užice, tokom prethodnog dana pregledano je 2694 pacijenata.

You may also like...

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.