Tribina o bezbednosti u saobraćaju za pribojske maturante

PRIBOJ – U pribojskoj gimnaziji organizovana je tribina „Na maturu bez automobila“, u organizaciji Agencije za bezbednost saobraćaja Srbije.

Za prisutne srednjoškolce organizoava je simulacija čeonog sudara i prevrtanja automobila, uz isticanje značaja vezivanja pojasa i poštovanja saobraćajnih propisa. U skladu sa tim istaknuta je i preporuka učenicima da na predstojeće matursko veče ne idu automobilom.

(izvor i foto: Opština Priboj)

You may also like...