Tri medalje za karatiste Užica u Novom Sadu

NOVI SAD – Na Kupu Srbije i  Dunav kupu u Novom Sadu, karatisti “Užica” osvojili su tri medalje.

Na karate kupu za kadete i juniore u borbama   + 65 kg Mihailo Bacetić osvojio je treće mesto. Posle dve sjajne pobede, poražen je u polufinalu od takmičara iz Obrenovca.
U nedelju je održan Dunav kup za mladje uzrasne kategorije. Lidija Trmčić 2004.god. je opravdala očekivanja i ponovo osvojila dve medalje u katama. U braon pojasevima osvojila je zlato, a u apsolutnom nivou srebrnu medalju. Na osnovu rezultata iz ove godine Lidija će kao član reprezentacije Srbije, nastupiti na predstojećem Balkanskom prvenstvu.
Ujedno ovaj turnir je bio  poslednja provera pred Balkansko prvenstvo, koje se održava u Herceg Novom.