Tomić ostaje u Slobodi

UŽICE – Vezni igrač “Slobode” Veljko Tomić potpisao je dvogodišnji ugovor sa Gradskim fudbalskim klubom “Sloboda”.

Tomić će u naredne dve godine igrati za „Slobodu“, a u klubu očekuju da će veliki talenat ovog dvadesetgodišnjaka tek doći do izražaja.

Infoera

You may also like...

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.