Od 1. novembra obavezna upotreba zimskih guma
BEOGRAD – Sneg početkom oktobra dočekao je mnoge vozače nespremne, na planinama je zavejalo, dok su Srbi ostali zatečeni, jer još uvek nisu zamenili letnje gume na svojim vozilima. Neki su to već učinili...







