Dan žalosti u subotu
BEOGRAD – Vlada Srbije odredila je subotu, 2. novembar za Dan žalosti zbog urušavanja konstrukcije železničke stanice u Novom Sadu, navedeno je u odluci koju je potpisao premijer Miloš Vučević. Podsetimo, 14 osoba je stradalo,...







