Gimnazijalke posle tri decenije na državnom takmičenju u odbojci
UŽICE – Pobedom nad ekipom Kragujevca na gostujućem parketu odbojkaška ekipa „Užičke gimnazije“ obezbedila je učešće na republičkom takmičenju, što će biti prvo učešće ove škole na državnom rangu takmičenja posle 30 godina. Gimnazijalke...







