Sloboda slavila 11. pobedu

GORNJI MILANOVAC – U 13. kolu Zapadno-moravske zone fudbaleri GFK Slobode savladali su u gostima ekipu Lunjevice 1:4 (1:1).

Cvetić

Užičani su nakon nerešenog rezultata na kraju provog poluvremena još tri puta zatresli mrežu domaćina. Cvetić, koji je i u prvom poluvremenu postigao gol, zasužan je i za drugi, dok su mreže Lunjevice zatresli i Đorđević i Đukić.

GFK Sloboda - Lunjevica

GFK Slobodi je ovo 11. pobeda, a uz dva nerešena meča drži prvu poziciju na tabeli. U idućem kolu dočekuje Slobodu iz Čačka.

U ostalim mečevima Zapadno-moravske zone Jedinstvo Putevi su savladali Polet iz Ljubića 4:1, Crnokosa iz Kosjerića Polet iz Trbušana 1:0 i Jasen iz Brodareva prijepoljsko Polimlje 1:0. Nerešeno, rezultatom 1:1 su završili meč Sevojno i Sloga iz Bajine Bašte, kao i Budućnost iz Arilja i Sloga iz Sjenice.