Sloboda pobedila Mladi Radnik (VIDEO)

UŽICE – Sloboda je pobedila FK Mladi Radnik rezultatom 4:2 u 30. kolu Srpske lige Zapad.

Već u prvim minutima utakmice bilo je jasno da će užički klub voditi glavnu reč na terenu i kontrolisati igru.

Sloboda dolazi do gola nakon prekršaja nad Stamenićem u kaznenom prostoru. Gol daje Đorđević.

Pogodak nije mnogo promenio igru, pa Sloboda nastavlja sa napadima želeći da dođe do drugog gola, što se i desilo u samom finišu prvog poluvremena, a gol daje opet Đorđević. Ovo je bio njegov 15. pogodak u dresu Slobode u ovoj sezoni.

U drugom delu Požarevljani smanjuju prednost Slobode golom koji je dao Mijušković.

Sledeći gol za Slobodu dao je Gajić, a nakon njega gol daje Glišović.

Na kraju meča ekipa Mladog Radnika daje još jedan gol i isključuje se kapiten Cvetić.

Sloboda je igrala u sastavu: Đoković, Marjanović, Vučković, Miličić, Cvetić, Tomić (Tešić), Živanović (Filipović), Stamenić, Đorđević (Topalović), Nešović (Gajić), Glišović (Ilić).

I u narednom kolu Sloboda igra na svom terenu gde u derbiju dočekuje drugoplasiranu ekipu Jedinstva.