Sloboda opet poražena u nadoknadi!

BEOGRAD – Užičani se hvataju za glavu. Sloboda je i na drugom uzastopnom meču dozvolila rivalu da preokrene rezultat i ostavi je bez boda golom u sudijskoj nadoknadu. Nedelju dana posle Inđije, Slobodi je skalp skinuo i Zemun, koji se pobedom od 2:1 u 18. kolu Prve lige Srbije domogao trećeg mesta na tabeli.

Doduše, Zemun ima samo bod više od trilinga timova među kojima je i Radnički iz Pirota, koji tek treba da odigra svoj meč 18. kola pošto je Bežanija zatražila i dobila odlaganje meča na osnovu velikog broja igrača u mlađim srpskim selekcijama.

Ali dok se taj meč ne odigra, Zemun je treći, samo tri boda iza Slobode, koja je imala sve u svojim rukama pošto joj je uz 65. minutu Nikola Nešović doneo prednost od 1:0 samo da bi u finišu meča sve prosula u vodu.

Junak Zemunaca bio je 33-godišnji Nikola Beljić, koji je bio asistent kod oba gola domaćeg tima. Prvo je u 88. minutu probio po strani i pronašao Nenada Cvetkovića, koji je izjednačio rezultat. I onda u četvrtom minutu sudijske nadoknade još jedno ubacivanje sa boka, ovaj put je zaboravljen Vladimir Bubanja, koji glavom pogađa za pobedu.

Mačva čeka saputnika. Već je 11 bodova daleko od Slobode. Pritisak je na treneru Užičana Predragu Ristanoviću.