Šest medalja za Karate klub „Užice“ na Aranđelovac OPEN-u

UŽICE – Karatisti Karate kluba „Užice“ osvojili su jednu zlatnu i pet bronzanih medalja na tradicionalnom turniru Aranđelovac OPEN u organizaciji Karate kluba “Knjaz”.

U katama pojedinačno kod pionirki braon pojasevi  Lidija Trmčić osvojila je zlatnu medalju. Kod pionira žuti pojasevi Lazar Daničić i kod nada žuti pojas Jovan Perišić osvojili su bronzane medalje.U borbama kod pionirki Lidija Trmčić u kategoriji – 45 kg zauzela je treće mesto. Boris Pejković u kategoriji + 45 kg kod pionira, takodje treće mesto. U kategoriji + 55 kg juniorke Ljubica Bacetić osvojila je bronzanu medalju

Na takmičenju je nastupilo 815 takmičara iz Bugarske, Makedonije, Crne Gore, BiH i Srbije.