Sajam sporta održaće se u Užicu u septembru

UŽICE – Na užičkom trgu u septembru će se održati Sajam sporta, u organizaciji Udruženja sportskih novinara Zlatiborskog okruga. Prijave su počele i trajaće do 7. avgusta, a do sada se za učešće prijavilo 20 ekipa.

Organizatori očekuju veću posećenost nego na premijernom izdanju sajma, održanog prošle godine. Očekuje se učešće sportskih klubova i udruženja, uz akcenat na učešće dece i mladih sportista.

(izvor i foto: Sportomanija)

You may also like...