Remi Metalca i Slobode (VIDEO)

GORNJI MILANOVAC – Fudbaleri Metalca i GFK Sloboda odigrali su nerešeno 1:1 u poslednjem meču 4. kola plej auta Prve lige Srbije. Ovim bodom tim iz Užica je obezbedio opstanak u PLS.

Gol za domaćina postigao je sa bele tačke Svetislav Milošević u četvrtom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena, da bi za končnih 1:1 pogodio Andrej Đukić  u 68.

U poslednja tri kola očekuje nas velika borba za opstanak u PLS, Mačva, Vršac i Metalac su iznad crte, Loznica i Trajal su ispod, ali će sigurno sve učiniti da ne ispadnu.

Iz lige su ispali Zlatibor i Rad, dok su u Super ligu plasman obezbedili IMT i Železničar.

Izvor: Sportski žurnal