Putari zabeližili novu pobedu protiv Sinđelića

UŽICE – Jedinstvo putevi su pred 300 gledalaca na stadionu u Krčagovu golom Isidorovića u 40. minutu savladali beogradski Sinđelić rezultatom 1:0.

Domaći fudbaleri su imali prvu priliku već u 8.minutu kada je Arsić lepo proigrao Isidorovića ispred kojeg interveniše Pešić i loptu izbacuje u korner. U 25. Minutu Đurić je lepo pronašao Ajkovića a Živković dobro interveniše i spašava svoju mrežu. Gosti su prvi put zapretili preko Teofanova kada je prošao po levoj strani, šutirao u bliži ugao a Marinkoviće loptu šalje u korner. Vezista Sinđelića, Šarić odlično je šutirao u 34.minutu, zamalo neprecizno. Minut kasnije Arsić je srušen na ivici šesnaesterca, Gajdobranski pušta prednost a u nastavku akcije odbrana gostiju dobro interveniše i otklanja opasnost ispred svog gola.

U 40. minutu velika radost za domaće. Dosuđen je slobodan udarac na 18.metara od gola Živkovića. Ajković pogađa prečku, Đurić loptu glavom vraća na 5 metara a Isidorović je u padu smešta iza leđa Živkovića.
U nastavku prvi su do prilike došli gosti preko Mirkovića, a strelac jedinog gola Isidorović uzvratio je minut kasnije. Gosti su pokušavali da izjednače preko Gemovića koji je u dva navrata sa distance šutirao, oba puta pored gola. Najbolju priliku u drugom poluvremenu imao je Arsić u 69.minutu kada je sa samo tri metra prebacio gol i tako produžio neizvesnost. Do kraja nije bilo velikih uzbuđenja pa su putari zabeležili svoju drugu pobedu u ovom prvenstvu.
U 5.kolu PLS Jedinstvo Putevi gostuju u Šapcu domaćoj Mačvi.