Predstavnici grada posetili prvu bebu rođenu u Užicu u 2026. godini (VIDEO)
UŽICE – Predstavnici gradskih vlasti posetili su porodicu Vasiljević i uručili poklone Bogdanu Vasiljeviću, prvoj bebi rođenoj u 2026. godini u Užicu.
„U ime svih Užičana želimo da Bogdanu uručimo poklone. Roditeljima želimo da Bogdan i njegova sestra Anika odrastu zdravi i srećni i da se proodica uveća. Mere koje naš grad sprovodi za roditeljstvo možda nisu dovoljne, ali siguran sam da su naši sugrađani prepoznali naš trud i želju“, kaže zamenik gradonačelnice, Rajko Radosavljević.
Marija Vasiljević, Bogdanova majka, zahvalila se predstavnicima grada na poseti.
„Hvala mnogo na podršci, svaka vrsta pomoći majkama sa bebama je veoma značajna“, kaže Marija.







