Poraz fudbalera Slobode

UŽICE – U 4. kolu Srpske lige Zapad, ekipa GFK Slobode poražena na Gradskom stadionu u Užicu od FK Železničara iz Lajkovca 0:1.

Duel ispred gostujućeg gola Železničara

Borbeno na obe strane, ali bez konretnih i pravih akcija u prvih pola sata. U 35. minutu malo više uzbuđenja pred golom Rankovića, najviši u skoku bio je kapiten Užičana Cvetić ali je lopta završila preko gola. Sedam minuta pre kraja prvog dela susreta, iskusni Vusljanin je bio neprecizan i poslao loptu visoko iznad gola.

Duel igra na meću Sloboda-Železničar

U nastavku susreta gosti su pojačali ritam, napadali a onda im se posrećilo u 64. minutu. Posle odličnog centaršuta na loptu je u pravom trenutku natrčao rezervista Stanojević i po zemlji sa 15 metara poslao loptu iza Đokovićević leđa. Pokušao je trener crveno crnih Matić da izmenama razmrda ekipu, ali bezuspešno.

Do kraja susreta rezultat je ostao nepromenjen.