Podela bodova (VIDEO)

ZLATIBOR – U ne toliko zanimljivoj igri fudbaleri Zlatibora odigrali su 0:0 sa ekipom Metalca. Ovo je prvi osvojen bod za Zlatibor posle odigranog četvrtg kola plej-off Prve lige Srbije.

Gosti su u prvih 20 minuta imali kontrolu i veći posed lopte, pa su i nekoliko puta zapretili udarcima iz daljine. Zlatibor je u 43. minutu preko Dragana Pavlovića imao dobru šansu za pogodak, ali se na odmor otišlo bez pogodaka.

Nastavak susreta pripao je Zlatiboru pa su Mihajlović i Đokić od 47. do 55. minuta imali nekoliko dobrih pokušaja ali je golman Jelovac bio siguran.

U 76. minutu trener domaćih Predrag Ristanović je isključen zbog prigovora sudiji jer nije dosudio faul iz kog je usledila kontra za Metalac.

Najbliži golu Zlatibor je bio u 79. minutu kada je štoper Milanović pogodio prečku posle kornera. Najviše aplauza na ovom meču pobrao je mladi golman domaćih Miloš Čupić kada je u 88. minutu odbranio udarac Plazinića sa 10 metara.

U narednom kolu, 27. aprila, Zlatibor dočekuje Sinđelić.