Pobeda Vojvodine (VIDEO)

LUČANI – Fudbaleri Vojvodine savladali su na gostovanju u Lučanima ekipu Mladosti 1:2.

Mladost-Vojvodina

Golove za Vojvodinu postigli su Drinčić u 12. i Matić u 85. minutu, dok je za ekipu Mladosti precizan bio Bojović u 36. minutu meča.

Svega dva minuta nakon izjednačenja Vladimir Radojević radi pravu glupost i udara Đurišića s leđa u momentu kada nije loptu u svom posedu. Arbitar Milan Mitić pokazao je igraču Mladosti direktan crveni karton.

Vojvodina savladala Mladost u Lučanima 2:1

Iako su imali igrača više na terenu, fudbalerima Vojvodine nije bilo ni malo lako da stvore priliku koja bi ugrozila gol domaćina. Na to se čekao 85. minut. Bojića koji se dobro snašao i lepo centrirao za najboljeg strelca tima Matića, koji postiže još jedan pogodak u crveno-belom dresu.

Vojvodina je upisala sedmu pobedu u deset odigranih mečeva i sa 22 boda zauzima četvrtu poziciju, dok je Mladost sa devet bodova 11. na tabeli.