Pobeda Sloge na startu sezone (VIDEO)

PODUNAVCI – Fudbaleri Sloge trijumfom su ušli u novu sezonu. Na gostovanju u Podunavcima savladan je domaći Real, rezultatom – 0 : 1. Jedini strelac na utakmici bio je Srđan Drašković u 75. minutu.

Požežani su od starta duela delovali konkretnije, imali više loptu u svom posedu, kreirali akcije na protivničkoj polovini, a sredinom prvog poluvremena, iz jedne gužve, pogodili su i prečku gola domaćeg tima.

Trijumf požepke Sloge u Podunavcima

Gosti su pokušavali još nekoliko puta, uglavnom udarcima sa distance, da ugroze golmana Lukića, ali bez konkretnog rezultata.

Istovremeno, domaći tim nije napravio ni jednu priliku za gol u prvih 45 minuta.

Nastavak susreta donosi gotovo reprizu viđenog u prvom poluvremenu. Pokušali su treneri obe ekipe izmenama u svojim timovima da promene stanje na terenu. To donosi prednost ekipi iz Požege u 75. minutu, kada je mrežu Reala pogodio Drašković i ispostaviće se, postavio konačan rezultat meča. Nastavili su gosti da prete do kraja susreta, ali promene rezultata nije bilo.

Narednog vikenda Sloga, na svom terenu, dočekuje Smederevo 1924.