„Petarda“ u Užicu (video)

UŽICE – Pobedom od 5:1, za koju je najzaslužniji trostuki strelac Dejan Đorđević, Sloboda se uvhatila za slamku spasa da mi mogla da izbori opstanak u Prvoj ligi.

sloboda-radnicki Goleada kakva se ne pamti na Gradskom stadionu, počela je već u trećem minutu kada je bek gosiju Nikolić posle kornera glavom zakucao loptu glavom u  svoju mrežu. Onda je na scenu stupio Đorđević sa tri prelepa poteza posle kojih je završio u zagrljaju svojih saigrača.

Najlepši je bio onaj u samoj završnici prvog poluvremena kada je duž desne aut linije povukao kontru pa sa 30 metara skroz iskosa plasirao „kiflu“ preko istrčalog golmana Najdanovića.

U međuvrenu nadu Radničkom doneo je Stević koji je u 17. minutu realizovao kontru i smanjio prednost Slobode na 2:1.

Kad je na početku drugog dela Jeremić glavom iz peterca povisio na 5:1 sve je ličilo da će Kragujevčani kući uprtiti mrežu punu golova. Ipak, ispostavilo se da je to bio konačni rezultat.