Odbojkašice Zlatibora poražene od ekipe Zaječara

ZAJEČAR – U odloženoj utakmici 10. kola Prve B lige odbojkašice Zlatibora poražene su na gostovanju ekipi Zaječara sa rezultatom 3:1. Čajetinkama je ovo četvrti poraz u 15 odigranih mečeva, tako da su ostale na 34 osvojena boda, odnosno devet bodova manje od vodeće AS Batajnice, koja ima utakmicu više.

Zlatibor je poveo sa 1:0, pošto je prvi set rešio sa ubedljivih 25:9, međutim domaći sastav došao je do preokreta i osvojio tri seta u nizu.

Čajetinke su po prvi put ove sezone poražene u utakmici u kojoj je odigrano manje od pet setova.

U narednom, redovnom 17. kolu, Zlatibor će u subotu gostovati Gimnazijalcu, a polovinom naredne sedmice će dočekati AS Batajnicu.

Izvor: zlatiborpress.rs