Novi uspeh atletičara „Mladosti“

SREMSKA MITROVICA – Miloš Mitrović, atletičar užičke “Mladosti” osvojio je dve zlatne medalje na Finalnom takmičenju kupa Srbije za juniore održanom u Sremskoj Mitrovici.

On je bio najbolji u disciplinama 5000 m i 3000 m stipl.  U trci na 3000m stipl, treće mesto osvojila je Milica Živanović. Na polumaratonu u Bijeljini, Kristijan Stošić osvojio je prvo mesto.

Atletska sezona za atletičare Mladosti iz Užica nije gotova. Već u četvrtak na medjunarodnom atletskom mitingu u Prijepolju, nastupiće Olivera Jevtić, Jelena Selaković, Stenly Kirpruto, Miloš i Milan Mitrović, a u nedelju na polumaratonu u Sarajevu trčaće Olivera Jevtić. To će joj biti poslednja provera pred maraton koji će trčati u oktobru, i na kom će pokušati da ispuni normu za učešće na Olimpijskim igrama u Riju 2016 godine.