Mreže mirovale (VIDEO)

UŽICE – U 13. kolu Prve lige Srbije GFK Sloboda odigrala bez golova sa ekipom Radničkog Novi Beograd 0:0.

Već u petom minutu Sloboda je mogla doći do vođstva. Golman Ristić je istrčao daleko od svog gola, skoro trideset metara, Rade Glišović umesto da šutira na prazan gol, spetljao se, lopta je nekako stigla do Sava Rašković koji je prošao golmana i kada su svi očekivali da će šutirati on je odigrao povratnu loptu nazad do Miloša Ristića koji šutira pored gola.

Ponovo loša igra fudbalera GFK Sloboda

Gosti iz Beograda polako preuzimaju inicijativu pa u 16. minutu iz slobodnog udarca Stanković dolazi do izgledne prilike. Iskosa sa 25 metara sa desne strane gađao je gornji desni ugao ali je golman Vukašinović paradom spasao gol.

U 30 minutu Veličković dolazi do lopte u šesnaest metara, kreće se nekoliko koraka sa njom i sa deset metara pogađa prečku. U završnici prvog poluvremena Sloboda pokušava da ugrozi Ristićev gol, ali bez ozbiljnije prilike.

Igrao se 59. minut drugog poluvremena kada je posle gužve u šesnaestercu gostiju Šušnjar šutirao ali je Brežančić sa gol linije izbacio loptu.

U 67. minutu Ristić je imao izglednu priliku sa 20 metara iskosa snažno šutirao ali je lopta završila pored gola.

U 81. minutu Cvetić je šutirao, ali je golman bio na mestu. U 90. minutu Obradović je mogao da ugrozi gol Slobode, u solo akciji ali je i to završilo pored gola Vukašinovića.

U narednom kolu GFK Sloboda gostuje ekipi Inđije.

Izveštaj: Z. Đoković/ ZooMUE