Lidija Trmčić odbranila titulu najbolje

BEOČIN – Na Kupu Srbije za kadete u Beočinu u pojedinačnim nastupima ponovo je najbolja bila karatistkinja Lidija Trmčić, juniorka do 48 kilograma, čime je odbranila titulu osvajača Kupa Srbije i potvrdila da je u svojoj kategoriji najbolja. Na Kupu je nastupilo 9 karatista ženske i muške juniorske ekipe, kao i pojedinačni takmičari iz Užica. Osvojene su 4 medalje – dve zlatne i dve bronzane.

Kod juniora do 68 kilograma Pavle Ristović je osvojio bronzanu medalju, dok je kod kadeta klasa B (do zelenog pojasa) Ivan Dunjić preko 70 kilograma osvojio zlatnu medalju. Aleksandra Rogić i Teodora Despić kadetkinje preko 54 kilograma, kao i Vasilije Gudović i Boris Pejković nisu uspeli da se domognu medalja.