Jedinstvo Putevi-Proleter 1:1

UŽICE-Kao i jesenas, na veoma borbenom megdanu „romantičara “ i  Novosađana nije bilo pobednika, a mreže protivnika zatresle su se i pored velikog broja prilika pred oba gola, samo po jednom.

jeedinstvo1

Fudbalerima Proletera pripalo je prvo poluvreme,a do 35.minuta mogli su da reše sve rezultatske dileme.Jedinstvo Putevi bili su bolji u nastavku, ali nije im uspelo da preokrenu rezultatski utakmicu.
Proleter je poveo već u 3. minutu susreta golom Vukelje.Na isteku 15.minuta gosti su mogli da dođu do dva gola prednosti.Balabanović je precizno šutirao sa 25 metara, ali je stativa bila saveznik Jedinstva.Samo dva minuta kasnije Skopljak se odlučio na udarac sa ivice 16-terca, ali je Čanović krajnjim naporom uspeo loptu da izbije u korner.Novosađani su i u 21.minutu bili na domak gola.Lekić je centrirao, Švonja glavom loptu sa 5 metara poslao pored stative.U 28.minutu i Vukelja je sa 22 metra šutirao na gol, ali je Čanović ponovo bio na visini zadatka.
Kazna za propuštene prilike stigla je goste u 35.minutu.Akciju Užičana započeli su Nikodijević i Arsić, nastavio Živanović, koji je na ivici 16- terca Proletera pronašao Vukmira, koji izjednačava rezultat na 1:1.Posle samo minut vremena Leposavić je šutirao ka golu Proletera sa svega 8 metara, ali je odbrana gostiju skenula loptu u korner.Do kraj susreta obe ekipe su imale više šansi koje nisu realizovane, tako da je utakmica završena rezultatom1:1.