Javor i Vojvodina podelili bodove (VIDEO)

IVANJICA – Fudbaleri Javora i Vojvodine u Ivanjici odigrali nerešeno 1:1, u okviru 27. kola Supe lige Srbije.

Do prednosti su prvi došli gosti i tu u prvom poluvremenu, Malbašić je šutirao iskosa sa desne strane, Obradović je na kratko intervenisao i odbio loptu pravo na nogu Uroša Nikolića koji je sa nekih desetak metara pogodio levi ugao – 0:1 u 39. minutu utakmice.

Nisu se predavali predavali fudbaleri Javora da stigne do izjednačenja i u tome su uspeli u 77. minutu kada je gol postigao Petar Gigić, čime je i postavio konačan rezultat.

Javor je trenutno na 11. mestu na tabeli Super lige Srbije sa 26 bodova, dok je Vojvodina ostala na petoj poziciji sa 47 osvojenih bodova.

U narednom 28. kolu šampionata ekipa iz Ivanjice gostuje Voždovcu.