Het-trik Frajdeja za pobedu Mladosti (video)

LUČANI – Fudbaleri Mladosti iz Lučana savladali su ekipu Spartaka sa 3:2 u meču 18. kola Superlige Srbije.

Najbolji pojedinac Lučanaca bio je Frajdej koji je ostvario het trik golovima u 9, 26. i 58, minutu, ali se vođstvo od 3:0 domaćih istopilo zahvaljujuvći pogocima Đorđa Ivanovića u 76. i 81. minutu.
Igrao se osmi minut kada je u šesnaestercu Subotičana oboren Jovanović. Precizan sa bele tačke bi je Eze Frajdej.

Posle odlične akcije Jovanovića po desnoj strani i 26. minutu, tim iz Lučana povisio je prednost na 2:0. Loptu, koja je ubačena u šesnaesterac sa desne strane, Frajdej je neometano šutnuo u mrežu!
Sjajni napadač Mladosti Eze Frajdej je postigao het-trik u 58. minutu meča! Ponovo je sigurno izveo jedanaesterac i osigurao pobedu svog tima. Prethodno je srušen odlični Jovanović.

Gosti su uspeli pred kraj meča da postignu dva gola preko Jovanovića ali to je bilo sve od Subotičana.